اطلاعات تماس :

info [at] BalootIT [dot] ir

تلفن: 88715202

فکس: 88715202

وبسایت: راهکار گستر فناوری اطلاعات بلوط

تبلیغات ویژه موسسات آموزشی

/تبلیغات ویژه موسسات آموزشی
تبلیغات ویژه موسسات آموزشی ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۰:۴۲:۴۴

یکی از مهمترین اصول بازاریابی کلاس های آموزشی، تبلیغات هدفمند و موثر است. رمز موفقیت در این کار، انتخاب درست جامعه هدف و استفاده از بهترین روش های تبلیغاتی است.

ایمیل مارکتینگ : ارسال ایمیل یکی از روش های تبلیغاتی می باشد که با توجه به هزینه کم، صرفه اقتصادی بالایی دارد. شرکت راهکار گستر بلوط دارای بانک های اطلاعاتی بسیار بزرگ و فوق العاده ای از جامعه مهندسی عمران و معماری کشور بصورت تفکیک شده است. بانک اطلاعاتی پیشنهادی برای تبلیغات موسسات آموزشی بصورت زیر است:

بیش از ۱۵۰.۰۰۰ ایمیل تفکیک شده

طبقه بندی : مهندسان ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و پژوهشگران ، شرکت های مهندسی

تبلیغات پیامکی : تبلیغات موثر برای جامعه هدف خود را با بزرگترین و بروز ترین بانک شماره موبایل مهندسی تجربه کنید.

بیش از ۳۰۰.۰۰۰ شماره موبایل تفکیک شده

توجه: بانک اطلاعاتی فوق بصورت مداوم در حال بروز رسانی است. بنابراین با استفاده از این خدمات تبلیغاتی می توانید به بهترین شکل ممکن دوره های آموزشی خود را اطلاع رسانی کرده و از نتیجه کار اطمینان حاصل نمائید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی : همکاری با بیش از ۵۰ کانال عمران و معماری تلگرامی با بیش از ۱.۲۰۰.۰۰۰ ممبر و همچنین ۱۰ صفحه اینستاگرامی با بیش از ۸۵۰.۰۰۰ فالوور ، می تواند دوره های شما را در بعد وسیعی به اطلاع علاقه مندان برساند.

اپلیکیشن دستیار مهندس : برترین و جامع ترین اپلیکیشن حوزه صنعت ساختمان با بیش از ۲۵.۰۰۰ کاربر، می تواند به راحتی دوره های تخصصی شما را به اطلاع علاقه مندان این حوزه برساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تبلیغات به صفحه تبلیغات ویژه حوزه صنعت ساختمان مراجعه فرمایید.