بلاک در اینستاگرام

بلاک در اینستاگرام و بطور کلی بلاک شدن یکی از مشکلات بزرگ برای کاربران شبکه های اجتماعی است .اینستاگرام یکی از انواع شبکه های اجتماعی پرطرفدار و محبوب است که این شبکه اجتماعی قابلیت های زیادی دارد ، اینستاگرام و یا کاربران این شبکه اجتماعی ممکن است به دلایل مختلفی شما را بلاک کنند که برای رفع بلاک در اینستاگرام و کاربران این شبکه اجتماعی راه حل هایی وجود دارد و شما می توانید توسط این راه حل ها در اینستاگرام رفع بلاک کنید.

چرا بلاک میشویم ؟

دلایل زیادی برای بلاک شدن در اینستاگرام وجود دارد. بهتر است برای جلوگیری از بلاک شدن در اینستاگرام بهتر است موارد ذکر زیر را با دقت بررسی کنید تا این مشکل برای شما پیش نیاید :

دلایل بلاک شدن در اینستاگرام عبارتند از :

۱- ارسال کردن تصاویر نامتعارف به صورت خشن
۲- استفاده از کلمه های نامناسب و تصویر های مستهجن
۳- ارسال کردن بیش از اندازه دایرکت
۴- استفاده کردن از یک اکانت روی چند تا آی پی مختلف
۵- اگر در مدت زمان کمی افراد زیادی را لایک و یا فالو کنید امکان دارد توسط اینستاگرام بلاک شوید که این بلاک به صورت موقت است و بعد از ۱۲ ساعت اکانت شما به حالت عادی باز می گردد.
۶- قرار دادن تبلیغ در قسمت نظرهای کاربرها

قوانین اینستاگرام را جدی بگیریدحتما بخوانید : قوانین اینستاگرام را جدی بگیرید

بلاک شدن خود را چگونه متوجه بشویم ؟

برای شما هم ممکن پیش آمده باشد که اکانت یا کاربری را فاللو کرده و پست هایش را دنبال میکردید وبی بعد از مدتی از آن اکانت خبری نشده است ! ولی شما اسم کاربر و یا اکانت وی را به خاطر نمیآورید و یا نمیدانید شما را unfollow  کرده یا اینکه نه شما block شده اید . اینستاگرام اجازه‌ی چک کردن همچین موردی را به شما نخواهند داد. ولی نگران نباشد، هنوز هم راه‌هایی برای پیدا کردن جوابتان وجود دارد. برای کشف این معما مراحل زیر را قدم به قدم جلو ببرید :

۱- اکانت مورد نظر را جستجو کنید

اگر شک دارید که “شخص خاصی” شما را در اینستاگرام بلاک کرده، در مرحله اول سعی کنید اکانت او را در صفحه جست‌و‌جوی اینستاگرام، جست‌و‌جو کنید. اگر مطمئن هستید که نام اکانت او را درست وارد کردید ولی اسم او و اکانت او ظاهر نشد، احتمالا بلاک شده اید

۲- سعی کنید او را follow کنید.

اگر شخص خاصی را قبلا فالو می‌کردید ولی اکنون باید دوباره او را فالو کنید احتمالا جواب مثبت است و او شما را بلاک کرده. اگر می‌توانید وارد صفحه او در اینستاگرام شوید ولی با انتخاب گزینه Follow هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد، یا اینکه وقتی Follow را انتخاب می‌کنید عبارت Following ظاهر می‌شود ولی وقتی چند دقیقه بعد به صفحه او دوباره سر میزنید با زهم گزینه Follow ظاهر می‌شود نه Following، شما متاسفانه بلاک شده‌اید

۳- در لیست دوستانتان جستجو کنید

در لیست کسانی که در اینستاگرام آن‌ها را دنبال می‌کنید به دنبال اسم او بگردید. آیا اسم او وجود ندارد؟ یا او شما را فقط از لیست دنبال‌کنندگانش حذف کرده یا بلاکتان کرده.

ریپورت اینستاگرام چیست ؟حتما بخوانید : ریپورت اینستاگرام چیست ؟

۴- او را Mention کنید

اگر احساس می‌کنید که او شما را بلاک کرده ولی این بلاک کردن صرفا از روی اشتباه یا یک تصادف بوده، به او تلنگری بزنید. زیر یکی از عکس‌هایی که ارسال می‌کنید او را Mention کنید. به این صورت که ابتدا یک علامت @ و سپس اسم اکانت آن شخص را وارد کنید. مثلا اینجوری: xxx@

اینستاگرام به طور اتوماتیک لیست کسانی که شخص را Mention میکنند برای او خواهد آورد. اگر شما را ببیند و بلاک کردن شما صرفا یک تصادف بوده باشد، احتمالا شما را آنبلاک خواهد کرد.

۵- یک اکانت دیگر بسازید

در برنامه اینستاگرام از پایین سمت راست صفحه گزینه Profile و سپس Settings و بعد از آن گزینه Log out را انتخاب کنید. حالا یک اکانت جدید بسازید. اگر با این اکانت می‌توانید او را فالو کنید ولی با اکانت اصلی خود نمیتوانستید، شما بلاک هستید.

فراموش کردن رمز اینستاگرامحتما بخوانید : رمز اینستاگرام را فراموش کردم !!!

۶- از Unfollowgram استفاده کنید

اگر فکر می‌کنید کسی شما را بلاک کرده ولی هرچه فکر می‌کنید اسم او را به خاطر نمی‌اورید یا اسم اکانت او را به یاد ندارید، از Unfollowgram استفاده کنید. عبارت Unfollowgram را در اینترنت جست و جو کنید و وارد سایت آن شوید(unfollowgram.com). گزینه SIGN IN WITH INSTAGRAM را انتخاب کنید. می‌توانید ببینید چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند!

حالا فرد مورد نظر را پیدا کنید و عملیات مراحل بالا را روی او پیاده کنید تا معما را حل کنید .

 

با ما همراه باشید

راهکار گستر بلوط