حرکت در برنامه

حرکت در اپ و برنامه منظور بررسی صفحه اصلی پروفایل شماست که ما در این بخش از راهنمای اینستاگرام به سوالات رایج در مورد آن پاسخ داده ایم :

صفحه ورود به سیستم به شما اجازه می دهد یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید یا وارد حساب کاربری موجود شوید. شما همچنین می توانید از طریق ورود به سیستم و بعد زدن دکمه فراموشی رمز عبور آن را بازیابی کنید.

در نظر داشته باشید که هنگام ورود به حساب خود، باید از نام کاربری و رمز عبور برای حساب استفاده کنید.

نمایه (پروفایل) همه پست ها و اطلاعات شما را نمایش می دهد. همچنین می توانید اطلاعات پروفایل خود را ویرایش و تنظیمات حساب کاربری خود را تنظیم کنید.

با رفتن به instagram.com و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور Instagram خود، می توانید به حساب خود در وب دسترسی داشته باشید.

دوربین به شما اجازه می دهد عکس ها و فیلم ها را در همان اینستاگرام بگیرید و در صفحه خود به اشتراک بگذارید.

در جستجوی و کاوش ، عکسها و ویدیوهایی را که ممکن است دوست داشته باشید اما دنبال نکرده اید ببینید.شما همچنین ممکن است موضوعاتی را که ما فکر می کنیم جامعه اینستاگرم از آن لذت می برند را مشاهده کنید.

صفحه اصلی عکس ها و پست هایی که توسط شما یا دوستانتان ارسال شده است را نشان می دهد. شما می توانید عکس هایی را که در صفحه اصلی می آید لایک کنید یا نسبت به آنها نظر بدهید.

قسمت فعالیت لایک ها و نظرات پست ها شما را نشان می دهد و همچنین پست هایی که دوستان شما دوست داشته اند یا نظر داده اند را نشان می دهد.