طراحی اپلیکیشن اندروید

/طراحی اپلیکیشن اندروید
طراحی اپلیکیشن اندروید۱۳۹۷/۱/۲۷ ۱۸:۳۷:۱۶

هدف ما ارتقاء تجارت شما است

طی چندسال اخیر، شاهد رشد روز به روز تلفن های همراه و به خصوص سیستم عامل اندروید بوده ایم .اندروید ، امروزه به عنوان قویترین سیستم عامل تلفن همراه شناخه میشود و بیشترین استفاد کننده را به خود اختصاص داده است . امروزه ، تلفن های همراه نقش مهمی در زندگی ما ایفا میکنند و بسیاری از امور و کارها ، به وسیله تلفن های همراه انجام میشود .
داشتن اپلیکیشن اندروید برای وب سایتها ، شرکتها ، فروشگاه ها ، رستوران ها ، خبرگزاری ها ، شرکت های خدمات مسافرتی و تورو … کمک بسزایی برای به روز بودم و گسترش کسب و کار میتواند ایفا کنند .
شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن اندرویدی ، آخرین محصولات ، خدمات و اخبار را به سریعترین شکل ممکن به اطلاع مشتری ها و کاربران خود برسانید . مشتری های شما با داشتن اپلیکیشن ، هرلحظه میتوانند از آخرین محصولات و خدمات شما اطلاعات کسب کنند یا به سفارش محصولات بپردازند .
شرکت ما با وجود متخصصین در ضمینه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن اندروید ، قادر به برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشنی کاملا اصولی و با قابلیت ها و امکانات درخواستی شما میباشد .

اکثر مردم بر این باورند که برای رونق کسب و کار خود باید از اپلیکیشن ios شروع کنند، اما با توجه به آخرین بررسی های انجام شده (تصویر روبرو) کاملا واضح است کاربران تلفن های هوشمند اکثرا سیستم عامل اندرویدی دارند (تقریبا تعداد تلفن های هوشمند اندرویدی ۳.۵ برابر تلفن های هوشمند با سیستم عامل ios هستند). پس پر واضح است که برای شروع فعالیت در این حوزه حتما باید از سیستم عامل اندرویدی شروع کرد.

درصد استفاده از اندروید و ios در جهان