طراحی اپلیکیشن IOS

/طراحی اپلیکیشن IOS
طراحی اپلیکیشن IOS۱۳۹۷/۱/۲۷ ۱۸:۳۶:۵۰

شما باید تمام جامعه هدف خود را پوشش دهید.

آی‌او‌اس نرم‌افزار مرکزی یا سیستم‌عامل محصولات مختلف اپل اعم از آی‌فون، آی‌پد، مینی آی پد، آی واچ و آی‌پاد تاچ است و تنها مرجع و مارکت رسمی ارائه اپلیکیشن های iOS سایت itunes میباشد.
طراحی نرم افزار موبایل IOS برای کاربران سیستم های اپل به صورت Native و با رعایت اصول تجربه کاربری و کاربردپذیری انجام می شود. تعداد کاربران اپل در ایران و دنیا به نسبت کاربران اندروید بسیار کمتر است. گرچه آمار دقیقی در این زمینه در ایران وجود ندارد، اما می توان با بررسی آمارهای موجود نسبت استفاده کنندگان اندروید و IOS را ۴ به ۱ تخمین زد.

طراحی نرم افزار IOS با وجود اینکه استفاده کنندگان آن کمتر هستند در برخی از مواقع و کاربردها می تواند برای مالک نرم افزار مفید باشد. به عنوان مثال اگر استفاده کنندگان نرم افزار بسیار زیاد باشد و مالک نرم افزار نخواهد حتی ۱۰ تا ۲۰ درصد بازار را هم از دست بدهد، یا مشتریان هدف نرم افزار افرادی باشند که بیشتر از سیستم های اپل استفاده می کنند. اما در صورتی که ایده نرم افزار یک ایده اولیه باشد و یا استفاده کنندگان آن محدود باشند بهتر است ابتدا نرم افزار اندروید برای آن طراحی شود و سپس نرم افزار IOS طراحی گردد، تا با طراحی اولیه تخمین مناسبی از بازخورد استفاده کنندگان دریافت شود.

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره مناسب در زمینه تولید نرم افزار موبایل به شما هستند، شما می توانید با ارائه ایده ها و طرح های خود و مطرح کردن آنها با کارشناسان ما طرح مناسب برای تولید نرم افزار موبایل را بدست آورده و سپس اقدام به راه اندازی نرم افزار IOS یا اندروید برای خود نمایید.

چرا حتما باید اپلیکیشن ios داشته باشید :

۱- قابلیت درآمدزایی بیشتر

۲- وفاداری بالای مشتریان به محصولات اپل

۳- محیط برنامه نویسی مناسب

۴- هماهنگی با تمام محصولات ios

۵- محبوبیت بالاتر برای مدیران و صاحبان مشاغل

۶- نمونه های فراوان اپلیکیشن های موفق و معروف

طراحی اپلیکیشن ios اپل