طراحی سایت

/طراحی سایت
طراحی سایت ۱۳۹۷/۱/۲۷ ۱۸:۳۷:۲۸

هدف ما ارتقاء تجارت شما است

مشتریان شما می توانند اطلاعات کسب و کار شما را از یک موتور جستجو، همکاران، بروشور، نمایشگاه تجاری و یا رسانه ها کسب کنند اما وب سایت شما اولین جایی هست که مشتری به آنجا مراجعه می کند.
توسعه وب سایت بلوط، باعث جذب مخاطب ، افزایش پشتیبانی فروش، و ارتقا سطح دید مشتریان و تبدیل شما به رهبران صنعت می شود.

چرا طراحی سایت داشته باشید؟

چرا باید هر شرکتی و یا فروشگاهی و یا ارائه دهندگان هر نوع خدماتی سایت داشته باشند؟

تصور کنید شما سایتی دارید که رتبه ی آن در گوگل نسبت به رقبا،  بالاتر است و افراد بیشتری آنرا می بینند. سپس با سایتی مواجه می شوند که گرافیک بسیار مناسب و امکانات کاملی در آن گنجانده شده است. احتمال گرفتن مشتری چقدر زیاد است؟

طراحی سایت حرفه ای و شرکتی

وب سایت های طراحی شده توسط بلوط یک راه حل کامل برای ارزش برتر و بازگشت سرمایه است. خدمات توسعه وب همه چیز را از قبیل برنامه ریزی، طراحی، SEO، صفحات و میزبانی وب پوشش می دهد. مشتریان ما راحت می دانند که ما فرآیند را رهبری می کنیم و مشکلات اولیه یک برنامه توسعه وب معمولی را کاهش می دهیم.
از آنجایی که وب سایت بخش مهمی از نام تجاری شماست، باید بدانید که وب سایت متعلق به مشتری می باشد و ما تمام آموزش ها را به مشتری ارائه می دهیم و سیستم مناسب مدیریت وب سایت، شما را قادر می سازد تا محتوای روزانه وب سایت را جهت سایت خود را کنترل کنید.

بلوط یک وب سایت بسیار خوب برای ما طراحی کرد. آنها بر مبنای یک رویکرد محتوا محور حرکت نمودند، از ما سوالات چالش برانگیز و مهمی پرسیدند و در نهایت یک وب سایت مشتری محور طراحی نمودند.

نظر یک مشتری

اگر یکی از دلایل زیر وجود دارد شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارید :

– کسب و کار خود را رونق دهید.
– می خواهید خود را به عنوان پیشرو در حوزه خود معرفی کنید و نبض بازار را در اختیار بگیرید.
– خواهان طراحی سایت حرفه ای مطابق با گوگل و بهینه شده هستید
– خواهان جذب مشتری در اولین ورود به سایت خود را دارید.
– خواهان پشتیبانی کامل از وبسایت خود هستید.

خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم :

– طراحی و برنامه نویسی اختصاصی از ۰ تا ۱۰۰
– بهره مندی از کنترل پنل، این امکان را می دهد وب سایت به طور مرتب با تکنولوژی های روز و تغییرات جدید بروز رسانی شود.
– عملیات بهینه سازی برای موتورهای جستجو به طور کامل بدون دریافت هزینه اضافی از همان بدو شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام می شوند.
– استفاده از سرورهای اختصاصی با مشخصات کاملاً بروز جهت میزبانی وب سایت.

در عصر رقابتی امروز، شرکت هایی غول بازار هستند که به بازارهای جدید فکر کرده و در مقایسه با رقبیان خود از فناوری ها و امکانات جدید استفاده کنند. یکی از این بازارها که شرکت شما می تواند در آن با روش سیستماتیک و علمی خود را به دیگران معرفی کند و مکانیزم اصولی تبلیغات را در آن به کار گیرد دنیای وب است. پس فرصت را مغتنم شمرده و برای طراحی سایت شرکت خود اقدام نمایید تا در این بازار از رقبای خود پیشی بگیرید.

طراحی سایت ریسپانسیو و واکنش گرا